Формат нашої діяльності  був  зосереджений на  ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «МОНС ПІУС», яка після повномасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну координувала отримання та доставку гуманітарної/благодійної допомоги.
Країна-агресор вдається не лише до військових дій, а й до злочинів проти людства та відвертого тероризму на нашій землі. Українці роблять усе можливе і неможливе, щоб захистити свою Батьківщину в кривавій битві.
У цей важкий час Україні допомагають багато людей і компаній по всьому світу. І ми високо цінуємо всю підтримку, яка нам дійсно потрібна.
Після вторгнення російської армії в Україну розгортається гуманітарна криза. Наша країна гостро потребує ліків, медичного обладнання та витратних матеріалів, продуктів харчування, товарів для ВПО, засобів захисту.
На даному часі ми зареєстрували БЛАГОДІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПУЛЬС» який  заміне ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ «МОНС ПІУС»  в організації та управлінні  постачанням гуманітарної допомоги в Україну з різних країн, а також буде розподіляти її між місцевими Українськими гуманітарними центрами та громадськими організаціями, забезпечуючи їх необхідними товарами.
З цією метою наш Фонд збирає кошти, і ми просимо Вас підтримати Україну фінансово. 

 

 

 

 

 

 

Ми працюємо на базі оновлюваних переліків потреб та надаємо фото- або відеозвіти про прийом гуманітарної/благодійної допомоги.
Про нас
КОМАНДА

Михайло Скворчинський

Іна Смоловик

Сурен Петросян

Павло Скворчинський

Олександра Скворчинська

Костянтин

Жуков