Авіація Повітряних Сил ЗСУ знищили у Білгородській області пункт розташування російських спецслужб. Від удару постраждали офіцери ФСБ. Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на телеграм-каналі “Соняшник”, який розповідає про українську авіацію.
Пілоти скинули дві бомби з МіГ-29 та вдарили за місцем зосередження російських військових у селі Глотове. Для атаки було використано дві французькі високоточні авіабомби AASM Hammer.
Авіація знищила кілька поверхів будинку, де були росіяни. Пілотів супроводжував розвідувальний безпілотник, який зафіксував успішну поразку об’єкту.
Осинтер під ніком “blinzka” визначив, що будівлю ФСБ бомби вразили за 5 кілометрів від кордону з Україною. Там могли бути прикордонники, оскільки ця служба в Росії теж належить ФСБ.